Niemiecka porcelana Zellerfeld

zellerfeld

Zellerfeld to niemiecka marka porcelany, która swoją nazwę zawdzięcza miastu uzdrowiskowemu, z którego pochodzi – Clausthal-Zellerfeld. Zellereld łączy klasykę i nowoczesność. Nasze zestawy i serwisy śniadaniowe, obiadowe oraz kawowe to kulinarne wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięci.

Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu internetowego i korzystania z naszej oferty! W razie pytań jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji pod nr telefonów oraz adresem mailowym.

Zestawy śniadaniowe

Jeśli masz na myśli wyśmienite śniadanie to nasze zestawy będą przyciągać wzrok rodziny i przejaciół. Duży wachlarz zestawów od Elvan po duże 36-elementowe sprostają wymaganiom nawet w restauracjach i hotelach.

Zobacz wszystkie zestawy śniadaniowe

zestaw śniadaniowy

Zestawy obiadowe

Niezależnie od tego czy wybierzesz porcelanę w zestawie obiadowym SKY, czy Lovelle, czy którkolwiek inny – każdy zestaw naszej marki wyróżnia się niepowtarzalnym wzornictwem.

Zobacz wszystkie zestawy obiadowe

zestawy obiadowe

Serwisy do kawy

Nasze porcelanowe serwisy do kawy to uczta dla nie tylko dla znawców smaku. Bogate wzornictwo, praktyczne spodki od filiżanek, a to wszystko okraszone białą porcelaną. Uczta dla oczu i podniebienia.

Zobacz wszystkie serwisy do kawy

serwisy do kawy

Dekoracje ceramiczne

Zellerfeld to nie tylko serwisy, to również bogata oferta ozdób porcelanowych, które dodadzą uroku każdej aranżacji wnętrz. Począwszy od salonu w mieszkaniu i domu po wykwintne restauracje i hotele skończywszy.

Zobacz wszystkie dekoracje ceramiczne

serwisy do kawy